Teslimat Koşulları

Kargo Firmalarinin Gönderi Alani

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

Teslimat Süreleri

Siparisinizin Hazirlanmasi
Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz tedarikçi tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir.

Siparişinizin Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderirken e-posta’dan 24 saat sonra müşteri hizmetleri menüsü altındaki Siparişlerim bölümünden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyati

Siparisleriniz kargo firmasina teslim edildikleri tarihten itibaren;
1 ile 3 iş gününde,

Tedarikçi tarafından kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo Ücretleri 

Kargo ücreti Türkiye’nin her yerine desi ve kg farketmeksizin 12 TL ‘dir. 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücreti alınmamaktadır.